Bilgi ve Danışma Hattı: 0212 572 20 00

4.25 TL
 
 
Yorum ekle
Yazar:
Barkod:
9786059565257
Sayfa Sayı:
160
Tedarik Süresi :
24 Saatte Kargoda
  • 160
  • 300 Gr Mat Kuşe
  • 70 Gr 1.hamur
  • 19 / 27 cm

Sevgili Öğrencimiz,
►  Bilindiği gibi üniversiteye girişte belirleyici diyebileceğimiz puanlar LYS’den gelir. Bu bakımdan YGS puanınız ne olursa olsun LYS’de yapabileceğinizin en iyisini yapmaya odaklı olmalısınız. 
►  2017’den itibaren üniversite sınavında Matematik-Geometri, Fizik, Kimya ve Biyoloji derslerinde MEB’in yeni müfredatından sorumlusunuz. Elinizdeki denemeler % 100 yeni müfredata göre kaleme alınmıştır. 
►  ÖSYM son yıllarda epeyce yeni tarz sorular sormaktadır. Elinizdeki denemelerde ÖSYM’nin yeni nesil sorularına yeterince yer verilmiştir. 
► ÖSYM’nin yaptığı açıklamara göre 2017 yılından itibaren Fizik Testi’nde bir tane kısa cevaplı soru olacaktır; biz de denemelerimizde son soruyu kısa cevaplı soru olarak hazırladık.   
►  Artırılmış gerçeklik denemelerindeki sorular, ÖSYM sınav sorularının kurgusu referans alınarak kaleme alınmıştır. Bu bakımdan elinizdeki denemeler ÖSYM ayarındaki sorulardan oluşmaktadır. 
►  Müfredata yeni eklenen konularla ilgili ise ÖSYM’ce sorulması kuvvetli muhtemel sorular hazırladık.
►  ÖSYM, YGS-LYS’de soruların zorluk derecesini normal dağılım eğrisine göre belirlemektedir. Buna göre soruların  • % 10’u çok kolay  • % 20’si kolay •  % 40’ı normal  • % 20’si zor  • % 10’u çok zordur.
►  Bu doğrultuda ilk 5 deneme çok kolay - kolay - normal sorulardan oluşurken kalan 15 Deneme ÖSYm ayarındadır. Böylece artırılmış gerçeklik konseptinin bir gereği olarak  ÖSYM’nin zorluğunu adım adım size yansıttık. 
►  İlk 5 denemeyi ısınma amaçlı denemeler olarak düşünün. Tabi asıl amaç sizi ÖSYM ayarındaki sınavlarla LYS’ye hazırlamaktır. Bu çerçevede LYS konularını büyük ölçüde bitirdiğinizde zorluk derecesi açısından ÖSYM ayarındaki kalan 15 sınava odaklanmalısınız.
►  Artırılmış gerçekliğin bir yansıması olarak bütün bu soruları sizin için tek tek akıllı tahtada çözdük, çözüm videolarına akıllı telefon, tablet ve bilgisayarınızla ulaşabilirsiniz. 
►  Soruların video çözümlerinde özel ders konseptine uygun olarak  her hangi bir eksik nokta olmamasını hedefledik.
►  LYS- 2 sınavında daha başarılı olmanız için okyanus yayınlarının 20’li LYS Kimya Denemeleri’ni ve 20’li LYS Biyoloji Denemeleri’ni tavsiye ederiz. 
►  Kalbinizden umut eksik olmasın, çalışma enerjiniz çok olsun.


Yorum yapabilmek için yapmalısınız.

Üye olmak için .

Kategorideki Diğer Ürünler

LYS MATEMATIK DENEMELERI

8.00 TL

LYS KIMYA DENEMELERI

4.00 TL

LYS COĞRAFYA - 1 DENEMELERI

3.50 TL

LYS BIYOLOJI DENEMELERI

4.00 TL