Bilgi ve Danışma Hattı: 0212 572 20 00

8.00 TL
 
 
Yorum ekle
Barkod:
9786059565271
Sayfa Sayı:
320
Tedarik Süresi :
24 Saatte Kargoda
  • 320
  • 300 Gr Mat Kuşe
  • 70 Gr 1.hamur

Sevgili Öğrencimiz,
►  Bilindiği gibi üniversiteye girişte belirleyici diyebileceğimiz puanlar LYS'den gelir. Bu bakımdan YGS puanınız ne olursa olsun LYS'de yapabileceğinizin en iyisini yapmaya odaklı olmalısınız. 
►  2017'den itibaren üniversite sınavında Matematik-Geometri, Fizik, Kimya ve Biyoloji derslerinde MEB'in yeni müfredatından sorumlusunuz. Elinizdeki denemeler % 100 yeni müfredata göre kaleme alınmıştır. 
►  ÖSYM son yıllarda epeyce yeni tarz sorular sormaktadır. Elinizdeki denemelerde ÖSYM’nin yeni nesil sorularına yeterince yer verilmiştir. 
► MEB Geometri konularını Matematik dersine dahil ettiği gibi ÖSYM de artık bağımsız bir Geometri Testi uygulamamaktadır, Geometri sorularına Matematik  Testi'nde yer vermektedir. Ayrıca ÖSYM'nin yaptığı açıklamara göre 2017 yılından itibaren Matematik'te 3 tane kısa cevaplı soru olacaktır; biz de denemelerimizde son 3 soruyu kısa cevaplı soru olarak hazırladık.   
►  Artırılmış gerçeklik denemelerindeki sorular, ÖSYM sınav sorularının kurgusu referans alınarak kaleme alınmıştır. Bu çerçevede Bu sorular hazırlanırken ağırlığı son 7 yıl olmak üzere ÖSYM'nin son 25 yılda sorduğu sorular göz önünde bulundurulmuştur.  Bu bakımdan elinizdeki denemeler ÖSYM ayarındaki sorulardan oluşmaktadır.  
►  Müfredata yeni eklenen konularla ilgili ise ÖSYM’ce sorulması kuvvetli muhtemel sorular hazırladık.
►  ÖSYM, YGS-LYS’de soruların zorluk derecesini normal dağılım eğrisine göre belirlemektedir. Buna göre soruların  • % 10’u çok kolay  • % 20’si kolay •  % 40’ı normal  • % 20’si zor  • % 10’u çok zordur.
►  İlk 5 denemede çok kolay, kolay ve normal sorulara yer verdik. Kalan 15 denemede ise ÖSYM'nin yaptığı gibi  çok kolay, kolay, normal, zor ve çok zor sorular sorduk. Böylece artırılmış gerçeklik konseptinin bir gereği olarak  ÖSYM’nin zorluğunu adım adım size yansıttık. 
►  İlk 5 denemeyi ısınma amaçlı denemeler olarak düşünün. Tabi asıl amaç sizi ÖSYM ayarındaki sınavlarla LYS'ye hazırlamaktır. Bu çerçevede LYS konularını büyük ölçüde bitirdiğinizde zorluk derecesi açısından ÖSYM ayarındaki kalan 15 sınava odaklanmalısınız.
►  Artırılmış gerçekliğin bir yansıması olarak bütün bu soruları sizin için tek tek akıllı tahtada çözdük, çözüm videolarına akıllı telefon, tablet ve bilgisayarınızla ulaşabilirsiniz. 
►  Bu denemelin bütün soruları akıllı tahtada sizler için çözülmüştür. Denemelerin hakkını vererek çözerseniz ve soruların çözüm videolarından faydalanırsanız LYS-1 sınavında rahatlıkla başarıya ulaşabildiğinizi göreceksiniz.
►  Bu denemelerin hakkını vererek çözdükten ve çözüm videolarımızı izledikten sonra size başarıya ulaşabileceğiniz konusunda güvenimiz tamdır. Sınavda ve hayatta başarınız eksik olmasın.

 


Yorum yapabilmek için yapmalısınız.

Üye olmak için .

Kategorideki Diğer Ürünler

LYS KIMYA DENEMELERI

4.00 TL

LYS FIZIK DENEMELERI

4.25 TL

LYS COĞRAFYA - 1 DENEMELERI

3.50 TL

LYS BIYOLOJI DENEMELERI

4.00 TL