Bilgi ve Danışma Hattı: 0212 572 20 00

4,25 TL
 
 
Yorum ekle
Yazar:
Barkod:
9786059565134
Sayfa Sayı:
160
Tedarik Süresi :
24 Saatte Kargoda
  • 160
  • 300 Gr Mat Kuşe
  • 70 Gr 1.hamur

2017'den itibaren üniversite sınavında Matematik-Geometri'de MEB'in yeni müfredatından sorumlusunuz. Elinizdeki denemeleri % 100 yeni müfredata göre kaleme aldık. 

► ÖSYM son yıllarda epeyce yeni tarz sorular sormaktadır. Elinizdeki denemelerde ÖSYM’nin yeni nesil sorularına yeterince yer verdik. 

► Artırılmış gerçeklik denemelerindeki sorularda, ÖSYM sınav sorularının kurgusu referans alınarak kaleme aldık. Bu bakımdan elinizdeki denemeler ÖSYM ayarındaki sorulardan oluşmaktadır. 

► ÖSYM, YGS-LYS’de soruların zorluk derecesini normal dağılım eğrisine göre belirlemektedir. Buna göre soruların  • % 10’u çok kolay  • % 20’si kolay •  % 40’ı normal  • % 20’si zor  • % 10’u çok zordur.

► İlk 5 denemede çok kolay, kolay ve normal sorulara yer verdik. Kalan 15 denemede ise ÖSYM'nin yaptığı gibi  çok kolay, kolay, normal, zor ve çok zor sorular sorduk. Böylece artırılmış gerçeklik konseptinin bir gereği olarak  ÖSYM’nin zorluğunu adım adım size yansıttık. 

► İlk 5 denemeyi ısınma amaçlı denemeler olarak düşünün. Tabi asıl amaç sizi ÖSYM ayarındaki sınavlarla YGS'ye hazırlamaktır. Bu çerçevede YGS konularını büyük ölçüde bitirdiğinizde zorluk derecesi açısından ÖSYM ayarındaki kalan 15 sınava odaklanmalısınız.

► Artırılmış gerçekliğin bir yansıması olarak tüm soruları operasyonel tarzda akıllı tahtada çözdük; çözüm videoları Akıllı Öğretim'de yer almaktadır. Çözüm videolarına akıllı telefon, tablet ve bilgisayarınızdan ulaşabilirsiniz.

► Çözüm videoları soru ve konularla ilgili olarak size yeni bir ufuk kazandıracaktır. Böylece hem konuların inceliklerini hem de soru çözüm stratejilerini öğreneceksiniz. Bu bakımdan sadece boş bıraktığınız ya da yanlış yaptığınız soruların değil doğru çözdüğünüz soruların çözüm videolarını da izlemeniz yararlı olur. 

► Sonuç olarak artırılmış gerçeklik konseptli denemelerinizi bitirdiğinizde, çözüm videolarını izlediğinizde emin olun rakiplerinize fark atacaksınız. 


Yorum yapabilmek için yapmalısınız.

Üye olmak için .

Kategorideki Diğer Ürünler

YGS FEN BİLİMLERİ DENEMELERİ

4,25 TL