Facebook ile Bağlan
YGS-LYS » Soru Bankası Kitaplar » LYS Matematik Özel Ders Konseptli Soru Bankası
LYS Matematik Özel Ders Konseptli Soru Bankası
Stok Kodu: 9786059565455 Stok Durumu: STOK : Var
Bu ürünü TL'den başlayan cazip taksit seçenekleri alabilirsiniz.
Ürünün Satış Fiyatı
40.50 TL
%
Piyasa Fiyatı 40.00 TL
Adet
  • ÜRÜN BİLGİSİ
  • TAKSİT SEÇENEKLERİ
  • ÜRÜN GÖRSELLERİ
  • KARGO GARANTİ VE İADE
  • ÜRÜN YORUMLARI
Sevgili öğrenciler,
 
Bildiğiniz üzere Milli Eğitim Bakanlığı son yıllarda matematik öğretim programında değişiklikler yaptı, ÖSYM de soru tarzında yenilikler yapıyor. Bu çerçevede üniversiteye hazırlanırken hem yeni öğretim programını hem de ÖSYM’nin yeni tarz sorularını içeren nitelikli soru bankalarıyla çalışmalısınız. Elinizdeki “2015 model soru bankanız” tam da bu özellikleri taşımaktadır.
 
Yazarlar olarak biz hem ileri düzeyli öğrencilere hem de sıfır düzeyindeki öğrencilere eğitim verdik. Birimiz de ayrıca uzun yıllar seçkin öğrencileri ulusal ve uluslar arası çeşitli yarışma sınavlarına hazırladı; bu alanda çalışan matematik öğretmenlerine de eğitim verdi. Bütün bu birikim ve deneyimimizi elinizdeki soru bankasına yansıttık.
 
Soru Bankanızda, Okyanus’un “En iyi ders özel derstir, öyleyse en iyi kitap özel ders konseptli kitaptır.” ilkesiyle hareket ettik. Bu çerçevede önce üniteleri özel derse göre dilimlere ayırdık; testleri buna göre hazırladık. Böylece işlediğiniz her konudan sonra sıcağı sıcağına test çözebileceksiniz. Bu sayede “kalıcı öğrenme” imkanına sahip olacaksınız.
 
Her bölümde “Temel Test, Mikro Konu Testi ve LYS Strateji Testi” yer almaktadır.
• Temel Testlerdeki sorular, konunun kolay yolla öğrenilmesini sağlayacak şekilde hazırlanmıştır. Temel testlerde testin konusunu hatırlatan ve konunun özetinin yer aldığı bilgi kutuları bulunmaktadır.
• Mikro Konu Testleri temel testteki konuları içine alan, daha kapsayıcı ve daha çok ölçücü sorulardan oluşmaktadır. Bu testlerde gerekli bütün ayrıntılar tarandığı için öğrenmeniz gereken her konu ve kavramla ilgili test çözmüş olacaksınız.
• LYS Strateji Testleri üniversite sınavında gelmesi olası sorulardan oluşmaktadır.
Ayrıca tüm soruları akıllı tahtada sizin için çözdük. Çözümlerin videolarına www.akilliogretim.com adresinden ulaşabilirsiniz. Bu çözümlerde sizlere test tekniğini ve çözüm stratejilerini öğretmeyi de amaçladık. Soruların altında kodlar yer almaktadır. Akıllı Öğretim’deki site içi arama motoruna bu kodları girerek çözüm videolarına ulaşabilirsiniz.
 
Boş bıraktığınız ve yanlış yaptığınız soruların çözüm videolarını mutlaka izlemelisiniz. Bu sayede eksiklerinizi tamamlamış yanlışlarınızı düzeltmiş olacak, “tam öğrenme”yi gerçekleştirmiş olacaksınız.
 
Kitaptaki tüm testler tek sayfalıktır; bunun amacı hızlı geri bildirim almanızı sağlamaktır. Ayrıca soruları renkli zemin üzerine yazarak soruya odaklanmanızı kolaylaştırdık.
 
Soru bankanız, son yıllarda değişen soru tiplerine paralel olarak çok çeşitli ve kaliteli sorularla zenginleştirilmiştir. Dünyadaki benzer sınavlar ve İngilizce kaynaklar taranarak üniversite sınavında ileriki yıllarda gelmesi olası pek çok farklı ve yeni soru tipi de kitaba konulmuştur.
 
Yeni öğretim programına her yönüyle uygun olarak hazırlanan soru bankanızda konuların üzerinde LYS’deki ağırlıklarına göre durulmuştur.
Kitabın üniversiteye hazırlanan öğrencilere ve meslektaşlarımıza yararlı olacağı inancındayız.
 
Ne geçmiş zaman elinizdedir ne de gelecek zaman. Elinizde olan sadece şimdiki zamandır. Şimdiki zamanı en iyi şekilde değerlendirirseniz geleceğiniz de en iyi olur.
 
Bu soru bankasıyla ilgili değerlendirmelerinizi
 
info@okyanusyayincilik.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.
 
Emir Yasin YÜCE - Süleyman TOZLU
Havale / EFT (%5) :38.48 TL (KDV Dahil)

Bankalar özel taksit seçenekleri :

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Bu Kategorinin En Çok Satanları

Bu Ürünlerde İlginizi Çekebilir


Powered by iMağaza ETicaret