Facebook ile Bağlan
YGS-LYS » Soru Bankası Kitaplar » LYS Tarih Özel Ders Konseptli Soru Bankası
LYS Tarih Özel Ders Konseptli Soru Bankası
Stok Kodu: 9789944646352 Stok Durumu: STOK : Var
Bu ürünü TL'den başlayan cazip taksit seçenekleri alabilirsiniz.
Ürünün Satış Fiyatı
30.60 TL
%10
Piyasa Fiyatı 34.00 TL
Adet
  • ÜRÜN BİLGİSİ
  • TAKSİT SEÇENEKLERİ
  • ÜRÜN GÖRSELLERİ
  • KARGO GARANTİ VE İADE
  • ÜRÜN YORUMLARI
Sevgili Öğrenciler, Değerli Öğretmen Arkadaşlar
 
Bildiğiniz üzere MEB son yıllarda Tarih dersinin öğretim programlarında değişiklikler yaptı. ÖSYM de soru tarzında yeniliklere gitti. Bu çerçevede elinizdeki kitap hem MEB’deki değişiklikleri hem de ÖSYM’deki yenilikleri yansıtan bir soru bankasıdır.
 
Soru Bankanızda her bölümün başında “Şematik Konu Anlatımı” da yapılmıştır. Burada konular “Ağaç Diyagramı” yöntemiyle ele alınmıştır. Ağaç Diyagramı yönteminde:
• Konular önce ana hatlarıyla alınmış ardından gerekli ayrıntılara girilmiştir.
• Tarihsel olaylar neden – sonuç ilişkisi içinde ele alınmıştır.
• Konular ve kavramlar arasında ilişkiler kurulmuştur.
 
Soru bölümündeki “Bilgimatik” kutularında öğrencilere soru çözümünü kolaylaştıran stratejik ve pratik bilgiler verilmiştir. “Bilgimatik” kutularında ayrıca şematik konu anlatımını zenginleştiren bilgilere de yer verilmiştir.
 
Soru bankanızda “Mikro Konu Testi” ve “Strateji Testi” olmak üzere iki tür test yer almaktadır. “Mikro Konu Testleri” şematik konu anlatımdaki bilgilerin soru olarak geri bildiriminin sağlanması amacıyla hazırlanmıştır. Bunun için sorular şematik konu anlatımda verilen neden – sonuç ilişkisi, özellik ve önem vurgusuna göre düzenlenmiştir. “Strateji Testleri” ise ÖSYM’nin son yıllarda uyguladığı soru tarzına uygun olarak öğrencilerin bilgi birikimini ve yorum gücünü ölçen sorulardan oluşturulmuştur.
 
Hayatın her anının ders, karşılaştığımız sorunların sınav olduğunu unutmadan bu marotonda sağlıklı, mutlu ve başarılı olmanızı temenni ederim.
 
Mehmet KIR
Havale / EFT (%5) :29.07 TL (KDV Dahil)

Bankalar özel taksit seçenekleri :

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Bu Kategorinin En Çok Satanları

Bu Ürünlerde İlginizi Çekebilir


Powered by iMağaza ETicaret